Main menu

Nasıl Medicard Sahibi Olabilirim?

MEDICARD’a sahip olabilmeniz için www.medicard.com.tr adresinden MEDICARD başvuru formunu doldurarak ya da size en yakın Medicana Hastanesine gelerek , başvuru formunu doldurup bir MEDICARD edinebilir, avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Online Başvuru:

www.medicard.com.tr web sitesinde yer alan Medicard başvuru formu alanına gidip formu tıklamanız durumunda, online başvuru formumuz açılacaktır.

Form üzerinde yer alan alanları eksiksiz doldurmanız ve formu web üzerinden paylaşmanız durumunda, talebiniz anında değerlendirilecektir.

Form üzerinden belirttiğiniz şekilde  (ister adresiniz kartınız kargo ile yollanacak, isterseniz de herhangi bir Medicana Hastanemizin bankosundan teslim edilecektir) kartınız hazır edilecektir.

Hastanelerimize başvurmanız durumunda da, hasta kabul bankolarında görevli arkadaşlarımız Medicard başvuru talebinizi alarak, size başvuru formunu ileteceklerdir, Formu imzalamanız sonrasında anında kartınız elden size sunulacaktır.

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için 0850 460 63 34 nolu Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir, Hasta ilişkileri danışmanına başvurabilirsiniz.

FacebookTwitterYoutubePinterest